ŞEHRAZAT DUĞÜN SALONU
İZMİRSPOR KÖPRÜSÜ YANI
ÜÇYOL  -  İZMİR

resim_ismi

Salonumuz

   İzmir’de düğün salonu olarak 1985 den beri hizmet veren Şehrazat Düğün Salonu en mutlu,en özel günlerinize ev sahipliği yapmaya devam ediyor.320 kişilikkapasitesi ile düğün,nişan organizasyonu,kına gecesi organizasyonu,sünnet düğünü,okul yemekleri,toplantılar,doğum günü organizasyonu izmir için güler yüzlü ekibi,misafirperverlik ilkesiyle 30 yıllık tecrübeyi birleştiriyor.
         Şehrazat Düğün Salonu mutluluğa açılan kapınız olmaktan gurur duyar.Özel geceler bir kere yaşanır ve gece sizin gecenizse her anı ayrı değerlidir.Şehrazat Düğün Salonu hayatınızın en özel gecelerini mükemmelleştirmeyi vaad eder.İzmir düğün salonu olarak Şehrazat verdiği hizmetle 1985’den beri tanınmış ve yüzlerce mutlu geceye imzasını atarak güven kazanmayı başarmıştır.
      Şehrazat Düğün Salonu,hayallerinizi süsleyen ne varsa sizin için gerçekleştirmeye hazır.İsteyin yeter…
    Gecelerin vaz geçilmezi tabi ki müzik...Geniş repertuarıyla orkestramız sizi ve davetlilerinizi bazen coştururken,bazen de duygulandıracak.Seçebileceğiniz en güzel,en popüler düğün müzikleri ile unutulmayacak anlarınıza eşlik edecek.
   Kameraman ve fotoğrafçıların dikkatinden hiçbir özel an kaçmayacak.Muhteşem geceniz ölümsüzleşecek.İzmir'deki düğün salaonları arasında,Şehrazat Düğün Salonu’nu görmeden karar vermeyin.

İLETŞİM

Toygun ERDOĞMUŞ

Gsm: 0530 975 4612

ADRES

Şehrazat Düğün Salonu İnönü Caddesi 324 sokak No.1

Bahçelievler İZMİR


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Şehrazat Düğün Salonu